Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante
Forumul bolnavilor de psoriazis

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

SCHIMBAREA LA FATA A FORUMULUI

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> ADMINISTRATORUL VA ROAGA SA CITIT ACEST MESAJ
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
giurgiu
Site Admin

Data inscrierii: 10/Mar/2007

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 11:33 am    Titlul subiectului: SCHIMBAREA LA FATA A FORUMULUI Raspunde cu citat (quote)

Dupa cum ati vazut am reusit sa facem un nou forum la alta adresa
El nu se deosebeste de celalalt
Pe masura ce timpul imi va permite , voi transfera toate datele din cel vechi

Pe acesta sunt Administrator si in acelasi timp si Moderator, asadar eu voi taia si spanzura de aici in colo.

Cine vrea totusi sa posteze in continuare pe cel vechi o poate face fara nici o problema . Forumul nu se va inchide de tot. Poate intre timp se va rezolva si acolo problema cu serverul si totodata sa speram ca nu vom avea probleme si aici

Asadar va urez" Bun venit in casa noua"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danezin

Data inscrierii: 26/Mar/2007

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2007 8:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Va multumim si va spunem bun gasit in casa noua.
zambaretzu

Data inscrierii: 11/Mar/2007

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2007 10:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sper ca se va rezuma la acest forum pentru postarea mesajelor pentru ca e cam debusolant sa postezi pe ambele...parerea mea...in rest toate cele bune!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Anca Lazar

Data inscrierii: 30/Mar/2007

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 3:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

zambaretzu are dreptate!
Sa scrie toata lumea pe asta nou altfel se pierd informatiile. E mai bine sa gasesti totul intr-un loc. Iti poti face propriul subiect sau intri pe subiectele altora dar chiar si asa la un moment dat poti sa pierzi sirul. Nu mai stii in care ai fost, la care ai raspuns si ai toate sansele sa te repeti.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> ADMINISTRATORUL VA ROAGA SA CITIT ACEST MESAJ Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum