Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante
Forumul bolnavilor de psoriazis

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

INCHIDEREA FORUMULUI

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> ADMINISTRATORUL VA ROAGA SA CITIT ACEST MESAJ
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
giurgiu
Site Admin

Data inscrierii: 10/Mar/2007

MesajTrimis: Dum Apr 01, 2007 7:20 am    Titlul subiectului: INCHIDEREA FORUMULUI Raspunde cu citat (quote)

Incepand de la data de 01.04.07 reducerile si gratuitatile se vor suspenda si de aceea si forumul se va inchide pe o perioada de 6 luni

ADMINISTRATIA FORUMULUI
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AB

Data inscrierii: 11/Mar/2007

MesajTrimis: Dum Apr 01, 2007 12:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aproape ca uitasem ca astazi este 01 aprilie, ziua pacalelilor. La prima citire am crezut Very Happy !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
giurgiu
Site Admin

MesajTrimis: Lun Apr 02, 2007 6:56 am    Titlul subiectului: 2 APRILIE Raspunde cu citat (quote)

Gata a trecut si 1 Aprilie !
De acum fiecare revine la problemele lui cotidiene

Cat despre forum cum sa-l inchid cand este ca si un copil al meu pe care il vezi cum creste zilnic, mai ales acum cand am doi copii de crescut

Una este un site static in care scrii ce vrei si alta este un forum unde sunt implicate atatea persoane.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Flo79

MesajTrimis: Mar Apr 03, 2007 3:58 pm    Titlul subiectului: 1 aprilie Raspunde cu citat (quote)

Bine ca a fost totusi 1 aprilie,nu stiu cum am fi rezistat fara forum.Acum face parte din viata noastra ar fi foarte greu fara el.Va multumim pentru tot ce faceti!
Sus
zambaretzu

MesajTrimis: Joi Mai 03, 2007 3:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cam asa e a devenit o obisnuinta cotidiana acest forum si sincer am invatat multe din el....sper sa nu se destrame si sa mai traiasca mult ...numai bine!
Sus
giurgiu
Site Admin

MesajTrimis: Joi Mai 03, 2007 8:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Totul depinde de voi acum
Ati vazut ca eu intervin din ce in ce mai rar
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> ADMINISTRATORUL VA ROAGA SA CITIT ACEST MESAJ Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum