Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante
Forumul bolnavilor de psoriazis

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

DENIPLANT Sanatatea-i mai presus de orice

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> DENIPLANT.EU
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
giurgiu
Site Admin

Data inscrierii: 10/Mar/2007

MesajTrimis: Sam Apr 14, 2007 8:31 pm    Titlul subiectului: DENIPLANT Sanatatea-i mai presus de orice Raspunde cu citat (quote)

Daca tot am intrat in randul europenilor, era si normal ca si Deniplant sa intre . De aceea a aparut si siteul www.deniplant.eu

Dupa cum stiti Deniplant este marca intregistrata in romania , avand ca slogan "sanatatea-i mai presus de orice".

Zilele trecute am avut surpriza ca una dintre primele trei companii farmaceutice din lume, care bineinteles are si in romania reprezentata si chiar fabrici de medicamente, sa doreasca si nu numai atat chiar sa foloseasca sloganul nostru.
Deocamdata nu-i voi spune numele, insa doresc sa va spun ca daca intalniti acest slogan in farmacii , pe medicamente sau in alte parti si nu este insotit de cuvantul Deniplant, va rog sa-mi comunicati.

Totodata din acest moment va recomand ca de fiecare data cand veti folosi denumirea Deniplant sa scrieti si sloganul alaturi, pentru ca asa si este :SANTATEA-I MAI PRESUS DE ORICE
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zambaretzu

Data inscrierii: 11/Mar/2007

MesajTrimis: Dum Apr 15, 2007 3:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

zis si facut in unele cazuri acum ma voi coforma sa il folosesc mereu ...dar ma intreb oare aceasta firma producatoare de medicamente faraceutice nu v-a propus posibilitatea de productie a ceaiului deniplant ??
sanatate multa!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
giurgiu
Site Admin

MesajTrimis: Dum Apr 15, 2007 8:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Inca nu. M-a contactat un reprezentat in proprietate industriala care imi propunea sa-i las si pe ei sa foloseasca sloganul sanatatea-i mai presus de orice.
Cand colo am vazut ca ei deja il foloseau pe o agenda medicala
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zambaretzu

MesajTrimis: Mar Apr 17, 2007 12:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si daca cineva v-ar propune sa vindeti franciza o veti face ?
Sus
giurgiu
Site Admin

MesajTrimis: Mar Apr 17, 2007 2:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu vand si licenta nu numai franciza daca cineva doreste
numia ca ea costa un pic cam multisor !
zambaretzu

MesajTrimis: Lun Apr 23, 2007 4:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

imi inchipui dar daca de exemplu o vindeti prin absurd....mai puteti continua cu productia?
Sus
giurgiu
Site Admin

MesajTrimis: Lun Apr 23, 2007 8:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu, daca vand licenta, de producerea deniplantului se va ocupa cel care o va cumpara(daca va dori sa mai apara pe piata)
zambaretzu

MesajTrimis: Joi Mai 03, 2007 3:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu inteleg. Dumneavostra sunteti inventator si avetzi licenta , daca o vindeti de ce nu mai puteti produce? nu poate fi licenta dubla? de exemplu sa produceti dumneavoastra in europa si celalat in america, ceva de genul asta...numai bine!
Sus
giurgiu
Site Admin

MesajTrimis: Joi Mai 03, 2007 8:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Licenta se poate vinde exclusiv sau partial, in functie de cati bani ti se ofera.
Apropos
Ce mai face "italianul"
zambaretzu

MesajTrimis: Joi Mai 03, 2007 11:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bine face tot ii spun fiicei lui sda vb cu el sa imi trimita banii sa ii comand pe doualuni tratament si ea tot amana....si i-am spus inseamna ca nu vrea sa se vindece si vrea in continuare sa se dea cu unguente ...din motivul asta nu am mai pomenit nimic de el....astept si eu raspuns acum sa vorbesca cu el ca i-a cumparat luna trecuta 2 tuburi de dermovate chiar am fost cu ea exact atunci cand v-am spus si dumneavostra ...ce sa-i fac daca nu a vorbit cu taicasu ...asteptam sa vedem cand vorbeste...numai bine!
Sus
giurgiu
Site Admin

MesajTrimis: Vin Mai 04, 2007 6:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa-i dea cu dermovat ca va vedea el ce pateste
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> DENIPLANT.EU Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum