Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante
Forumul bolnavilor de psoriazis

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Progrese

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> IMPORTANT PENTRU TOTI MEMBRII
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Elma

Data inscrierii: 10/Mai/2007

MesajTrimis: Vin Iun 01, 2007 9:13 am    Titlul subiectului: Progrese Raspunde cu citat (quote)

Dragi colegi de forum,

La o luna de la inceperea tratamentului, doresc sa impartasesc cu voi rezultatele: sunt vizibile imbunatatiri, iar zona afectata si-a pierdut culoarea intensa. Ma bucur pentru aceasta evolutie si va doresc si voua "o piele curata".

Elma Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zambaretzu

Data inscrierii: 11/Mar/2007

MesajTrimis: Joi Iun 28, 2007 11:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bine ai venit pe forum, nu prea intru pe acest forum nou dar vreau sa precizez ca ma bucur pentru tine si iti urez mult succes in tratament ...numai bine!
Sus
maria_ienei

Data inscrierii: 14/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 6:13 pm    Titlul subiectului: Re: Progrese Raspunde cu citat (quote)

multumim elma,si eu am inceput tratamentul cu ceaiul deniplant numai din data de 05.06.07 si sunt multumita de rezultate.multumim d-nului giurgiu.sanatate multa.
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> IMPORTANT PENTRU TOTI MEMBRII Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum