Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante
Forumul bolnavilor de psoriazis

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ceaiul deniplant la punga?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> DENIPLANT
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
lucia11

Data inscrierii: 04/Noi/2007

MesajTrimis: Sam Ian 26, 2008 4:32 pm    Titlul subiectului: Ceaiul deniplant la punga? Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare.De ce eu am primit ceaiul in niste pungi si nu la cutie cum arata in poza ca ar trebui sa fie.Imi e frica sa nu fi primit altceva. A mai primit cineva ceaiul in pungulite a cate 30 plicuri?Astept rsp.Sanatate mult!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
giurgiu
Site Admin

Data inscrierii: 10/Mar/2007

MesajTrimis: Sam Ian 26, 2008 7:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca ati primit de la mine ceaiul deniplant nu este nici o problema

In acest moment urmeaza sa schimbam formatul cutiilor pentru ca mai avem doar cutii mici in care puneam ceaiul vrac.
Din acest motiv trebuia sa inchesuim pliculetele in cutie.
Cei care primesc prin posta pot confirma acest lucru.
Pe masura ce vom schimba cutiile puteti solicita si primi cutiile format nou.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Tudorache Constanta

Data inscrierii: 11/Mar/2007

MesajTrimis: Mie Ian 30, 2008 8:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foloseste ceaiul cu incredere. Eu sunt din Bucuresti si tot asa il primesc, in pliculete. Multa sanatate!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> DENIPLANT Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum