Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante
Forumul bolnavilor de psoriazis

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

INTREBARE

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> INTREBARI FRECVENTE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Catalin

Data inscrierii: 17/Sep/2007

MesajTrimis: Mar Sep 18, 2007 8:11 am    Titlul subiectului: INTREBARE Raspunde cu citat (quote)

Am inceput tratamentul cu ceaiul deniplant, acum 3 saptamani. Sincer sa va spun in paralel cu ceaiul folosesc si crema dermovate din cauza unor leziuni foarte grave pe coate, pe mainii cu crapaturi. Singurul lucru care l-am observat dupa aceste 2-3 saptamanii este ca am avut unele eruptzii si aparitia mai multor bubitze mici si o agravare a celor dupa pielea capului.Nu am observat nici o ameliorare a bolii, dar nu disper am incredere ca sunt pe drumul cel bun.Intrebarea mea este daka la ceilantzi pacientii inceputul tratamentului a fost tot asa cuprins de eruptzii in bubitze mici si multe.Multa sanatate va doresc tuturor
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Silviu

Data inscrierii: 17/Noi/2007

MesajTrimis: Sam Noi 17, 2007 9:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut, si eu am inceput tratamentul de doar 4 zile si nu pot sa ti dau un sfat din experienta mea dar daca citesti forumul ai sa gasesti raspunsurile la toate intrebarile, incearca si forumul vechi si ai sa vezi ca la unii pacienti s-a manifestat la fel deci nu-ti pierde speranta pt. ca depinde de tine(50% vointa si speranta si 50% tratament...parerea mea)
Cred ca ai gresit cand ai scris aici, trebuia sa scrii la pacientri care se trateaza cu Deniplant sau la pacienti nemultumiti
O zi buna iti doresc si putere sa continui tratamentul cu aceata boala severa Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
giurgiu
Site Admin

Data inscrierii: 10/Mar/2007

MesajTrimis: Mar Noi 20, 2007 12:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca vei merge in paralel cu dermovate si Deniplant nu vei obtine niciodata rezultate.
Ce face unul strica altul.Te las pe tine sa afli care e bun sau nu.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Tudorache Constanta

Data inscrierii: 11/Mar/2007

MesajTrimis: Lun Apr 28, 2008 5:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

HRISTOS A INVIAT!

Eu consum ceaiul Deniplant de 2 ani si jumatate se vindecase in proportie de 90%,dar in urma cu 6 luni a reaparut in aceleasi zone. Ce s-a intamplat?
Sus
Tudorache Constanta

Data inscrierii: 11/Mar/2007

MesajTrimis: Joi Mai 29, 2008 9:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Acum a aparut si in alte zone.Ce s-a intamplat? Sad
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> INTREBARI FRECVENTE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum