Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante
Forumul bolnavilor de psoriazis

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

In continuare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> PACIENTI CARE SE TRATEAZA CU DENIPLANT
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Elma

Data inscrierii: 10/Mai/2007

MesajTrimis: Lun Ian 28, 2008 3:52 pm    Titlul subiectului: In continuare Raspunde cu citat (quote)

Stimati colegi de forum,

Trebuie sa recunosc faptul ca m-am grabit un pic, considerand ca am nevoie de mai putin ceai (deoarece petele aproape disparusera). Am fost nevoita sa revin la tratamentul sustinut pentru ca au reaparut cateva pete pe picioare. Acum le tin sub control si urmez tratamentul, desi folosesc mai putina lamaie (stomacul meu nu suporta prea multa !). Sper ca rezultatele sa fie la fel de bune ca si cele anterioare.
Va doresc tuturor mult succes cu tratamentul.
Elma
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului DENIPLANT -Lider in terapia psoriazisului cu plante -> PACIENTI CARE SE TRATEAZA CU DENIPLANT Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum